Henna.Henna wybawca przed codziennym malowaniem.


Witajcie serdecznie  na mojej stronie.  Dziś króciutko o zabiegu barwienia brwi i rzęs henną. Właściwie to próbuję Was przekonać do spróbowania tego sposobu w moim gabinecie.
Żeby nie przedłużać, bo dziś niestety nie mam czasu, przedstawiam pokrótce czym jest henna oraz daję Wam ofertę nie do odrzucenia.
henna Kielce
Henna - co to jest?
Henna
to barwnik roślinny otrzymywany właśnie z roślin przez ich sproszkowanie. Henna używana była już w starożytnym Egipcie i do dziś służy jako kosmetyk do upiększania naszego wyglądu. Zastosowanie ma nie tylko w kosmetyce ale również i w fryzjerstwie. Więcej na jej temat możecie przeczytać sobie tutaj : henna w Kielcach

I teraz proszę o uwagę - oto coś dla Was...

Zabieg henną za darmo

Drogie Panie, wiadomo nie od dziś, że większość pań chciałaby porzucić codzienny pochłaniający czas makijaż i postawić na wygodę oraz naturalny wygląd. W związku z tym zapraszam Was do naszego salonu urody na upatrzony przez Was wybrany zabieg a koloryzację brwi i rzęs henną otrzymujecie oczywiście GRATIS.

Nałożenie henny na rzęsy i brwi to naprawdę świetna sprawa. Efekt po takim zabiegu wynosi około ponad trzy tygodnie. Ponieważ sama to stosuję śmiało mogę polecić i Wam. Pamiętajcie, że jest to zabieg, który nic nie kosztuje. Gabinet z henną w Kielcach znaleźć nietrudno ale taka oferta jest w tej chwili tylko u nas. Spieszcie się więc póki jeszcze czas.

Moja oferta jest ważna od tego tygodnia tzn. od wtorku (22-09-15) aż do jej wyczerpania - czyli do chwili, kiedy zostanie zapisana ostatnia osoba. Ta szczególna oferta przeznaczona jest dla pierwszych 20-tu osób, które przyjdą do nas lub zadzwonią i umówią się na wizytę.
Poniżej, dla zainteresowanych, podaję nasz adres :

Studio Kosmetyki i Modelowania Sylwetki
ul. Warszawska 143a
25-547 Kielce
tel. 789 035 775