Ujędrnianie skóry

Jędrna skóra - czyli atrakcyjny i zdrowy wygląd.


To, że jędrna, niepomarszczona i zdrowo wyglądająca skóra naszego ciała jest ważna, wiadomo nie od dziś. Jej wygląd zmienia się oczywiście z wiekiem i traci ona swoje walory. Zatrzymać tego procesu sienie da. Można jednak znacznie go opóźnić, co niejednokrotnie widać u aktorek, modelek czy celebrytek.


Sposoby na ujędrnieni skóry.


Problem jędrnego ciała i jędrnej skóry nurtuje wiele osób. Podczas odchudzania skóra pracuje. To co zostało wcześniej rozciągnięte zaczyna się kurczyć. Kwestia odchudzania dotyczy wielu osób. Niestety często po kuracji odchudzającej efekt wizualny naszego ciała nie zawsze jest taki jak byśmy sobie tego życzyli. Bardzo często skóra robi się wiotka, luźna, obserwowany jest jej nadmiar.

Dlaczego tak się dzieje?

Bardzo wiele osób podczas odchudzania zapomina o ćwiczeniach, które bardzo znaczny sposób wpływają na wygląd naszego ciała. A żeby uzyskać jędrne ciało, musimy uważać czego tak naprawdę pozbywamy się podczas odchudzania. Czy jest to woda, czy jest to struktura mięśni czy też może tkanka tłuszczowa. Jeśli
dieta jest źle zbilansowana i chudną również mięśnie, bardzo prawdopodobne jest, że ciało będzie wiotkie a skóra rzadka. Jeżeli utrzymujemy i budujemy strukturę mięśni, nasza sylwetka i ciało będzie również jędrne.

Podczas odchudzania należy zadbać o prawidłową dietę, która dostarcza budulca naszym mięśniom i przy okazji spala tkankę tłuszczową. Dużym problemem osób borykających się z nadwagą jest problem cellulitu. Cellulit bywa również nazywany potocznie skórką pomarańczową. Dotyka on głównie kobiet chociaż czasami i mężczyzn. Pojawia się głównie na udach pośladkach brzuchu często też na ramionach.

Zabieg który jest bardzo pomocny i skuteczny w ujędrnieniu skóry, redukcji cellulitu i w walce z nim to: masaż próżniowy zwany inaczej lipodermologią. Masaż próżniowy polega na wykonywaniu masażu ciała z użyciem specjalnej głowicy. Głowica zasysa fałd skóry, który masowany jest w próżni. Jest również wyposażona w dodatkowe masujące rolki. Masaż próżniowy jest zabiegiem, który przynosi bardzo dobre efekty w seriach. Możemy go wykonywać 2 razy w tygodniu. Zabieg niweluje grudki tłuszczowe, redukuje cellulit ,ujędrnia skórę oraz wyszczupla. Jest bardzo dobrym zabiegiem poleconym przed wakacjami ale również w ciągu całego roku. Zabieg można wykonywać na dowolną partie ciała mogą być to całe nogi, uda pośladki jak również brzuch.

Kolejnym zabiegiem, który przede wszystkim ujędrnia skórę, a dodatkowo redukuje cellulit jest zabieg falami radiowymi. Działanie fal radiowych ma za zadanie zagęścić skórę i sprawić aby jej wygląd stał się na nowo atrakcyjny. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się klikając w podany link : ujędrnianie skóry


Zabiegi falami radiowymi na ciało - zastosowanie :

  • konturowania ciała,
  • redukcji cellulitu,
  • zmniejszania obwodu poszczególnych partii ciała - wyszczuplanie
  • obkurczania i ujędrniania skóry ciała.